Close Close Preview

Your amazing online presence is right this way.

Create your profile
Capture who you are, what you do, and where you're going. All in one place.

Öykü SINGIN

Öykü SINGIN

"TEDxIstanbul 2016 Kolektif Bilinç"​ Etkinlik organizasyonu

TEDxIstanbul

Istanbul, Turkey, tr

Student at Koç University

Message
MENU ☰

TEDxIstanbul

"TEDxIstanbul 2016 Kolektif Bilinç"​ Etkinlik organizasyonu

TEDxIstanbul 29 Ekim'de Volkswagen Arena'da!

TEDxIstanbul "Kolektif Bilinç" Konuşmacıları;
- Moderatör: Hande Demirel, Gazeteci
- Aslı Şafak, Gazeteci ve Televizyoncu
- Ayşe Şule Bilgiç, Pepee'nin Annesi
- Bestami Köse, Plansız Gezgin
- Faruk Yarman, Savaşan Pasifist
- Dr. Gülcan Özer, Psikiyatr
- Sanem Oktar, KAGİDER Başkanı
- Tanfer Dinler, Traktörünü Satan Bilge
- Vedat Başaran, Şef
- Evrencan Gündüz, Caz Müzisyeni
- Sabri Tuluğ Tırpan konuşma ve Demet Evgar ile müzik performansı

"2015 yılından beri Türkiye'nin en büyük katılımlı TEDx organizasyonu olmamıza vesile olan, videolarımızın milyondan fazla izlenmesini sağlayan tüm katılımcılarımıza, gönüllülerimize, konuşmacılarımıza ve destekçilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Yepyeni TEDxIstanbul etkinliği büyük bir hazırlık ve heyecanla yaklaşıyor. İddialı konuşmacılar "Kolektif Bilinç / Collective Consciousness" teması etrafında sizi 29 Ekim'de tekrar bir araya gelmeye çağırıyor! Konuşmacılarla birebir sohbet etme imkanı bulacağınız konferans 2 seanstan oluşacak ve birbirinden iddialı konuşmacılarıyla yine zihinleri açıp ilham verecek.

Dünya çapında şimdiye kadar 4 milyarın üzerinde izlenme rakamına ulaşan TED konferanslarının lisansıyla İstanbul'da gerçekleşen TEDxIstanbul'da bu sene de 4.500 kişilik katılımla Volkswagen Arena'nın dolması bekleniyor. TEDxIstanbul'da bugüne kadar Emin Çapa, Türkan Şoray, Ece Temelkuran, Selçuk Şirin, Ahmet Naç, Karsu, Sevil Atasoy, Tim Leberecht, Mehmet Aksel, Saffet Emre Tonguç, Metin Hara, Kaan Kayabalı, Nil Karaibrahimgil, Talat Kırış, Sertab Erener, Markus Lehto ve Dave Troy gibi isimler konuşmacı olarak yer aldı."

"My tiny humans show me how to live and the hum of the universe fills me up. I play and I play until I begin to wonder why we ever stop playing in the first place."

Shonda Rhimes, the titan behind Grey's Anatomy, Scandal and How to Get Away With Murder, is responsible for some 70 hours of television per season, and she loves to work. "When I am hard at work, when I am deep in it, there is no other feeling,"...

Attribution link?a=lrzokkgvppg&u=%2fwatch%3fv%3dgmj azfbpka%26feature%3dshare

Maya Vakfı

Project Lift