Close Close Preview

Your amazing online presence is right this way.

Create your profile
Capture who you are, what you do, and where you're going. All in one place.

Mustafa ÖZVER

Mustafa ÖZVER

Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

Şahin Porselen ve Karton Ambalaj San. Tic. Ltd Şti.

Bursa, Turkey, tr

24 Eylül 1993 tarihinde Konya / Beyşehir'de doğdum. Haziran 2012'de Ali Akkanat (Anadolu) Lisesinden mezun oldum. Eylül 2013'den beri Erciyes Üniversitesi'nde Elektrik - Elektronik mühendisliği bölümünü okuyorum. Erciyes IEEE öğrenci kolu ve Ata çalışma grubunda görev ve hizmet vermekteyim. Ülkesini seven ve bilimsel, insan ...

Message

1

Follower

MENU ☰

Şahin Porselen ve Karton Ambalaj San. Tic. Ltd Şti.

Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

Habitat Derneği

Gönüllü Android Eğitmeni

Habitat derneği çatısı altında gönüllü olarak android programlama eğitimi almak isteyen katılımcılara sertifikalı android eğitimi vermek ve aynı çatı altındaki değerli insanlarla çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

UNITS

Kayseri Üniversite İl Temsilcisi

Kariyer haritamızı çizerken ve arkadaşlarımızı yol göstermeye devam edeceğiz. Bu amaçla Kayseri'de bulunan üniversitelerde yapılanmaya giderek, etkinlik bolluğu yaşatmayı hedeflemekteyiz. :)

Orion SKY Lab

Araştırmacı

Ülkemizde uzay ve havacılık alanında roket, uydu, kolonileşme gibi alanlarda çalışma yapan ve gelecekte de bu tür hedefleri yerine ülkemizin ve ekibimizin getireceğine inanan kişilerle oluşturduğumuz bu şirkette yazılım ve elektronik sistemlerin tasarımından ve teknik desteğinden sorumlu biri olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum.

Stajim.net

Üniversite Gurusu

TUA (Türkiye Uzay Ajansı)

Araştırmacı

Türkiyenin NASA'sı olan bu kurumda uzay ve evren ile ilgili mühendislik anlamında yapılacak robotik ve diğer elektronik araç ve gereçlerin yapım ve maliyetinin idealleştirilmesi için araştırma ve geliştirme çalışmalarında görev vermekteyim.

Mavera Cast

Model, Oyuncu

http://maveracast.com/model/mustafa-o/

Erciyes IEEE Student Branch

Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi Başkanlığı

Yeni görevimde bir IEEE Erciyes gönüllüsü olarak bilgisayar ve elektronik için gereken bilişim eğitimi ve kariyer yapma amaçlı faaliyetleri bazen görev alma bazen de bizzat kendim organize etme yoluyla gerçekleştirmek istemekteyim ve yapmayı planlıyorum.

Mühendis Beyinler

Yazar

Mühendis Beyinler.net sitemizde yeni yayınlarımı okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

ASPİLSAN ENERJİ

Software Developer

Aspilsan Enerji A.Ş'de teknik bakım ve web sitesi kontrol işlemleri, stajerlik görevlerini yapmaktayım. Türkiye'm için çalışan bu güzide şirkete gücüm yettiğince hizmet vermekten gurur ve huzur duymaktayım.

AnladikMicom

Web ve Mobil Developer

Şirketimiz Yapılanma aşamasındadır. Çok yakında hizmete geçecektir.

A.T.A

Yazılım Personeli

ATA elektrik-elektronik, yazılım, makine ve bilgisayar üretim ve dizayn Start-Up şirketi SERA bünyesinde gelişen ve amacı türk silahlı kuvvetleri başta olmak üzere tüm Türkiye'de uzmanlık alanlarında büyüyüp dışa bağımlılığı ve ithal elektroniğe ihtiyacı azaltmak ve savunma, elektronik ve bilgisayar sanayi başta olmak üzere tüm ilgili alanlarda inovatif, ilerici, teknolojik ve çağın ötesinde olmayı hedefleyen bir şirkettir.
Şirketimiz bu amaca varmak için dinamik, kararlı, disiplinli ev en önemlisi milli duyguları barındırıcı yapıya sahiptir.